FIRMY I LUDZIE

Polska Nagroda Jakości dla Przedsiębiorstwa Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” sp. z o.o.

11 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie wręczona została Polska Nagroda Jakości. W kategorii średnia organizacja naukowo-techniczna nagrodę otrzymało Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” sp. z o.o., które od wielu lat jest aktywnym członkiem SEP, działającym także we władzach Oddziału Zagłębia Węglowego SEP.
Nagrodę dla Pro Novum odebrał jej prezes Pan Jerzy Trzeszczyński, a jedną z pierwszych osób, które pogratulowały otrzymania firmie tej prestiżowej nagrody był prezes OZW SEP – prof. Jerzy Barglik.

Polska Nagroda Jakości to jedna z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych przyznawanych w Polsce a oparta na Modelu Znakomitości Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością. Organizatorem edycji ogólnopolskiej jest Krajowa Izba Gospodarcza. Organizacje, które ubiegają się o nagrodę muszą wykazać spełnianie bardzo wygórowanych wymagań jakościowych w niemal wszystkich dziedzinach, co jest ideą systemu Total Quality Management. Zgodnie z jej zasadami ważna jest nie tylko jakość wyrobu czy usługi, ale jakość wszystkiego, co nas otacza.

Gratulujemy otrzymania tak zaszczytnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj cały artykuł..

 

Tagi